ستاندارآذربایجان شرقی درپیامی به مناسبت هفته بیمه سلامت:

پوشش بیمه پایه اجباری درمسیر توسعه جامعه است

3293بازدید
آبان 11, 1398

استاندارآذربایجان شرقی گفت: پوشش بیمه ای با شناسایی اقشار آسیب پذیر جامعه گامی ضروری است که می تواند بیمه سلامت را همگام با توسعه جامعه به پیش برد.

به گزارش خبرنگار آی هینا، محمد رضا پور محمدی درپیامی به مناسبت هفته بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت دیده بان خوبی در ساماندهی و مدیریت منابع و مصارف درجهت رسیدن به نیازهای واقعی جامعه و به ویژه اقشارآسیب پذیرجامعه است.

متن پیام استاندارآذربایجان شرقی به شرح ذیل است: 

 بیمه سلامت یک سازمان اثرگذار و مهم درنظام سلامت جمهوری اسلامی است و هفته بیمه سلامت فرصت مناسبی است تا راهبردها، اهداف و فعالیت های حوزه سلامت که سنگ بنای نظام سلامت نوین کشوراست تبیین شود.

 علی رغم اینکه بیمه سلامت از بدو تاسیس و به خصوص در سالهای اخیر با دغدغه ها و چالش های جدی درحوزه سلامت و تامین منابع وگذر از یک سازمان سنتی به یک سازمان مدرن و الکترونیک روبه رو بوده است، ولی خوشبختانه از یک سیستم کارآمد و بدنه کارشناسی خوبی برخوردار است وکسب رتبه برتر در چهار سال متوالی درارزیابی عملکرد توسط اداره کل بیمه سلامت استان موید این موضوع است.

 بدون شک بیمه سلامت دیده بان خوبی در ساماندهی و مدیریت منابع و مصارف در جهت رسیدن به نیازهای واقعی جامعه و به ویژه اقشار آسیب پذیرجامعه واجرای طرح های پوشش فراگیر بیمه ای است. دراین راستا تدوین استراتژی ها و برنامه های عملیاتی جامع و با رویکردی واقع بینانه و اجرای پروژه های الکترونیکی در جهت توسعه دسترسی وتسهیل ارائه خدمت به مردم و پوشش بیمه ای باشناسایی اقشار آسیب پذیر جامعه گام های ضروری و مهمی است که می تواند بیمه سلامت را همگام با توسعه جامعه به پیش برد.

 اینجانب هفته بیمه سلامت را به تمامی کارکنان فعال و زحمتکش عرصه سلامت که با ارزش نهادن به حقوق شهروندی در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان تلاش داشته تبریک و توفیق روز افزون برای برداشتن گام های بلند در مسیر رفاه وآسایش پایدار ملت بزرگ ایران از خداوند منان مسالت دارم.

print